Tvrzené sklo Sony xperia E3

Možnost vyzvednutí po celé ČR
70 Kč
57,85 Kč bez DPH
Toto zboží je vyřazeno z nabídky
Kód: TS01041
Záruka: měsíců

Nákup na splátky

Kalkulačky cen: COFIDIS

Ochranné tvrzené sklo spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Sklo vyniká antireflexní a antistatickou vrstvou. Při aplikaci na displej nevznikají vzduchové bubliny. Sklo je 5x odolnější než samotný displej a snadno se čistí.

 

Ochrana displeje na prvním místě

Ochránit displej svého smart telefonu nebo tabletu je prioritou každého z nás. Vyvarovat se poškození skla jednoduše nejde, musíme svého miláčka dostatečně chránit. Stačí špatně položit telefon na kraj stolu, mít ho v zadní kapse u kalhot nebo ho jen špatně vyjmout z obalu a problém je na světě. Oprava celého displeje je přitom velmi drahá, proto je nutné produkt chránit. Přesně takovou ochranu displeje nabízí tvrzené skla CELLY.

Vlastnosti tvrzeného skla

Odolnost tvrzeného sklad je 5x vyšší než je pevnost samotného displeje. Perfektní zpracování zajišťuje maximální průhlednost a povrch naproti tomu úžasně přenáší teplo z prstů na displej. Tvrzené sklo nijak nezkresluje barvy a tóny displeje a zachovává tak původní hodnoty vykreslení samotného telefonu nebo tabletu. Samotná aplikace tvrzeného skla je oproti klasické fólii bezproblémová, bez bublin a nutnosti rozleštění.

V čem tvrzené sklo určitě nepomůže

 

Tvrzené sklo a nebo také ochranné sklo bohužel nemůže plně pokrýt všechny aktivity uživatelů smart telefonů a proto je nutné mít na paměti že nezabrání například těmto „nehodám".

  • Telefon v zadní kapse u kalhot a sedl(a) jsem si na něj
  • Telefon spadl z velké výšky na hranu a je celý rozbitý
  • Telefon jsem utopil ve vaně

 

Díky tomuto produktu tak prodloužíte nejen odolnost, ale i životnost Vašeho telefonu.

Další velkou výhodou při použití tohoto ochranného skla je i to, že nepoškozený a nepoškrábaný přístroj má vyšší cenu při případném prodeji.